BLT SALON Hakkında

Büyüyen turizm sektöründe iddialı projeleri bulunan MB Holding, sektöründe yenilikçi yaklaşımı sayesinde otel kelimesiyle eş anlamlı anılan Hilton Grubu ile turizm sektörüne güzel bir başlangıç yaparak 2013 yılında BLT Turizm şirketini kurmuştur.

2013 yılında Hampton By Hilton Otel olarak Gaziantep halkına hizmet sunmaya başlayan BLT Turizm; bünyesine BLT Salon’u ekledi. Gaziantep’in merkezi bir noktasında bulunan salon, 650 metrekarelik bir alan üzerine inşa edildi. Oturma düzeninde 400 kişilik yemekli davet kapasitesine sahip olan salonda, yemek ve davet organizasyonlarının yanı sıra resepsiyon davetleri, lansmanlar, konferanslar ve diğer tüm medya etkinlikleri için alan ve teknolojik donanımlar mevcuttur.

Hızla devam eden yatırımlarımızla,farklı strateji ve yaklaşımlarla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz. MB Holding olarak farklı sektörlerde sunduğumuz hizmetin kalitesini BLT Turizm’de de gösterecek olup, ihtiyaç ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağız. Sektördeki farkındalığımızı hissettirirken kaliteli ve dürüst hizmet ilkesinden ayrılmayarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

Alanlarında uzman; eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf ediyor. Başarıyı oluşturan temel ögenin insan olduğunu savunduğumuz yarım asırlık global ve yenilikçi çalışma hayatımızda toplumun beklentilerini en iyi şekilde karşılamak önceliklerimiz arasında bulunuyor. Biz de bu bilinçle BLT Turizm çatısı altında çalışanların eğitimlerine de destek vererek hizmet ve süreçleri daha iyiye çıkarmak için sektördeki farkımızı ispatlamak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

MİSYONUMUZ

MB Holding, turizm sektörüne yatırım yaparak Türkiye’nin tanıtımına destek vermeyi kendine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin tarihi ve kültürel mirasını, toprağımızdaki mayayı, sahip olduğumuz doğal kaynakları ve güzellikleri paylaşmaktır. Sektörde değer yaratmak ve kalite ve istikrarımızdan ödün vermeden hizmet sağlamaktır.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...