Gaziantep Turizmine Katkıda Bulunacak

MB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Balat, burada yaptığı konuşmada, otelin 2012 yılı sonlarında hizmete gireceğini belirterek, “Sanayi ve ticaret merkezi konumunda bulunan, turizm alanında da hızla gelişen Gaziantep’in, bu gelişimine yapılacak olan otelin de katkıda bulunacağını düşünüyorum” dedi.

Balat şunları kaydetti: “MB Holding’in inşaatını tamamladığı ve dünyaca ünlü oteller zinciri Hilton Oteli ile anlaşması imzalanan Hampton Otel, Kanada, Avrupa ve ABD’de 1800’den fazla oteliyle dünya çapında hizmet kalitesi ile biliniyor. Otelin, 116 oda (2 bedensel engellileri için), 12 oda ise bağlantılı oda, 7 bin metre kare kapalı alan, 3 bin metre kare kapalı garaj, 650 metre kare açık teras, küçük toplantılar için özel salonlar, 3 çok amaçlı toplantı salonu, fitness salonu bulunuyor. Otel, kendi kategorisinde uluslararası Hampton kalitesini Gaziantep’le tanıştırmayı hedefliyor.

Sanayi ve ticaret merkezi konumunda bulunan, turizm alanında da hızla gelişen Gaziantep’in, bu gelişimine yapılacak olan otelin de katkıda bulunacağını düşünüyorum”.