Gaziantep’in Yeni Gözdesi Blt Salon

MB Holding’e bağlı BLT Turizm; Gaziantep’te birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan salonun açılışını gerçekleştirdi. HamptonBy Hilton Gaziantep bitişiğine açılan salon; düğün, nişan, kına, özel gün ve etkinliklere ev sahipliği yapacak.

2013 yılında HamptonBy Hilton Otel olarak Gaziantep halkına hizmet sunmaya başlayan BLT Turizm; bünyesine BLT Salon’u ekleyerek kaliteli hizmet anlayışına yeni bir boyut getirdi. Kurumsal kimliğe uygun olarak dizayn edilen bu salon herkesin ihtiyaç duyduğu organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kına, düğün, nişan, konferans, davet ve tüm özel günleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyor. Alanlarında uzman ekibiyle ve deneyimli personel kadrosuyla sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyor.

Gaziantep’in merkezi bir noktasında bulunması sebebiyle misafirlerin konforunu ön planda tutuyor. 650 metrekarelik alan üzerine inşa edilen BLT Salon; oturma düzeninde 420 kişilik yemekli davet kapasitesiyle ideal bir ortam sağlıyor. Yemek ve davet organizasyonlarının yanı sıra resepsiyon davetleri, lansmanlar, konferanslar ve diğer tüm medya etkinlikleri için alan ve teknolojik donanımların mevcut olduğu bu salon şimdiden halkın gözdesi oldu.