Hampton by Hilton Gaziantep Kapılarını Açtı

Türkiye’deki sayıları giderek artan Hilton Worldwide otellerinden biri daha Gaziantep’te açıldı. 117 odalı Hampton by Hilton Gaziantep, hem iş hem de tatil amacıyla konaklayan müşterilere hizmet verecek.

Hilton Worldwide’ın orta fiyat segmentindeki 1900’den fazla otelinden oluşan küresel markası Hampton by Hilton’un en yeni oteli, 117 odalı Hampton by Hilton Gaziantep kapılarını açtı. Gaziantep’in iş merkezinde yer alan otel, sahibi MB Holding adına Hilton Worldwide tarafından yönetilecek.

Hilton Worldwide Odaklanmış Hizmet ve Hampton Markası Yönetimi Başkanı Phil Cordell, “Markamız için gelişen bir pazar olan Türkiye, ilk Hampton by Hilton oteliyle 2011’de tanıştı. O günden bu yana Ordu, Bursa, Samsun ve son olarak da İstanbul’da toplam dört otel daha açtık. Markamızın yarattığı memnuniyet nedeniyle giderek artan talebi karşılayabilmek için önümüzdeki yıllarda yedi Hampton by Hilton oteli daha açmayı planlıyoruz” dedi.

Hampton by Hilton Gaziantep Genel Müdürü Önder Kolay ise, “Konuklarımız, şehrin iş merkezinin kalbinde, hükümet binalarına ve önemli şirket ofislerine komşu olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Bu arada Gaziantep’in tarihi İpek Yolu üzerinde yer aldığını ve iyi korunmuş birçok esere, yüzyıllar boyunca şehri yönetmiş medeniyetlerden kalan mimari ve kültürel zenginliklere ev sahipliği yaptığını hatırlatmakta da fayda var. Otel, hem iş hem de tatil amacıyla Gaziantep’e gelenler için ideal bir konumda” diye konuştu.

Konular, otelin The Hub olarak anılan lobisinden gece ve gündüz istedikleri saatte yararlanabiliyor. Otelde kapalı yüzme havuzu ve 24 saat açık spor salonu bulunuyor. Ayrıca konukların çeşitli aperatifler, ufak tefek eşyalar veya aksesuarlar alabilecekleri bir mağazada 24 saat hizmet veriyor. Otel, küçük çaplı iş toplantıları için de 20 kişi kapasiteli bir toplantı odasına da sahip.