“Hilton Hampton, Hem Gaziantep’in Hem Gaziantep’linin Yüzünü Güldürecek”

Yapı güvenliği ve insan sağlığı üzerinden yola çıkılarak inşa edilen ve 20 milyon dolar yatırımla açılacak olan Hilton Hampton Oteli hakkında konuşan MB Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Balat; “Gaziantep ihracatıyla olsun üretimiyle olsun çok büyük bir sanayi şehridir.

Sanayi şehri olmasının yanı sıra aynı zamanda bir turizm şehridir. Önceleri bu şehirde sadece kültür turizmi yer alırken şuan da turizm olarak ta çeşitlendik. Bu çeşitlenme şehrimize gelen yerli ve yabancı turist sayısını her geçen gün çoğaltıyor.

Sanayisi bu kadar büyük olan bir kentin iş turizmi de en üst seviyede oluyor. Bu sebepten dolayı sektörün en iyisi olan Hilton Worldwide Markalar Portföyü Türkiye Otellerinin Gaziantep’te olmasını canı yürekten destekliyorum. Çünkü dünyanın her tarafında en iyi hizmetin alınabileceği Hilton Grubu’nun Gaziantep’e gelmesi tecrübe ve kaliteyi de beraberinde gelecektir. İstihdamı da hareketlendirecek olan Hilton Otel hem Gaziantep’in hem de Gaziantep ’linin yüzünü güldürecek ”dedi.