HILTON HAMPTON Hakkında

Büyüyen turizm sektöründe iddialı projeleri bulunan MB Holding, sektöründe yenilikçi yaklaşımı sayesinde otel kelimesiyle eş anlamlı anılan Hilton Grubu ile turizm sektörüne güzel bir başlangıç yaparak 2013 yılında BLT Turizm şirketini kurmuştur.

Hampton by Hilton Gaziantep, müşterilerine, modern ve teknolojik imkanlar sunan 117 odası ile hizmet vermektedir. Tesiste, 4 toplantı salonu, dinlenme ve çalışma alanlarının yanında, 7/24 saat hizmet veren fitness ve cafe bulunmaktadır. Otelin havalimanına olan uzaklığı 25 dakikadır ve Gaziantep Merkez bölgesinde yer alması nedeniyle, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı ve tarihi mekânlara kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

MB Holding entegre jeotermal alanına çok yakın olan Sultanhisar ilçesi sınırları içindeki antik Karia kenti Nysa; döneminin spor, kültür ve sanat merkezlerinden biri olmasının yanında, kentin sınırları içinde doğal kaynak sularla çevrili arazi yapısı ve kalıntılar, bölgenin hamam ve tedavi amaçlı havuzlarının bulunduğunu göstermektedir.

MB Holding Turizm Grubu projelerinden olan termal otel tesisleri, bir yandan ülkemizin tarihsel mirasının korunması ve tanıtılmasına fayda sağlarken, diğer yandan jeotermal sahadan elde edilen kaynağın, otelin ısıtma ve havuz sistemlerinde de kullanılmasıyla modern bir entegre proje özelliği taşımaktadır.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...