MB Holding Yatırımlarına Ara Vermiyor

İnşaat, enerji, medikal tekstil, seracılık, perlit sektörlerinin öncü firmalarından olan MB Holding yatırımlarını 45 yıldır aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

İlklere imza atmasıyla farklılaşmış olan MB Holding’in temelleri Gaziantep’te 1963 yılında Kurucusu Muharrem Balat’ın İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olması ile birlikte atıldı. Yurt içi ve yurtdışında birçok Üniversite, Hastane, Sanayi Sitesi, Toplu Konut, Organize Sanayi Sitesi, Serbest Bölge, Hidroelektrik Santrali, Kapalı Spor Salonu, Stadyum ve Fabrika İnşaatı tamamlayan MB Holding’e bağlı Baltaş ve Balpa İnşaat bugün ağırlıklı olarak toplu konut alanında hizmet vermekte olup 2002 yılından bu yana 15 bin konutla yaklaşık 100.000 kişiyi konut sahibi yapmıştır.

Teknolojiyi adım adım takip ettiklerini ve doğaya saygılı, kaliteli, nitelikli inşaatlar yapmaya özen gösterdikleri söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Balat ayrıca modern yapı teknikleri, kaliteli işgücü, depreme dayanıklı konutlar sunmak ve bu anlayışı Türkiye’nin dört bir yanına taşımanın kendileri için büyük önem taşıdığını kaydetti.