BLT Turizm Politikaları

Kalite, İş Sağlığı-Güvenliği ve Çevre Politikaları'mızı detaylı olarak inceleyebilir ve aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapmış olduğumuz tüm işleri, kurumsal prensiplere bağlı etik değerlerle, müşteri ve çalışan memnuniyetini düşünerek gerçekleştirmek başlıca hedeflerimizdendir. Önceliğimiz hedef ve sonuç odaklı çalışarak “İnsan Memnuniyeti” üzerine odaklanmaktır.

Yenilikçi ve profesyonel büyüme hızını kesmeden her geçen gün hizmet kalitesini ve yelpazesini genişleterek sektörde aranan isimlerin en başında yer almak en büyük arzumuz. MB Holding çatısı altında yarım asırdır var olmanın vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle tüm yeniliklerin takipçisi olmayı sürdürerek ülke turizmine ve ekonomisine katkı sağlamayı borç biliyoruz.

Hizmet sektöründe, güvenin ne derece önemli olduğunu biliyor ve bu bilinçle, dürüst, çözüm odaklı, yaratıcı ve yapıcı olarak yolumuza devam ediyoruz. Sektörde ekip ruhunun yaşadığı ve aile bilinciyle ilkeli, şeffaf ve paylaşmayı seven bir kurum olarak gelecek yıllarda da hizmet vermeyi amaçlıyor.

MB Grup Şirketleri

MB Holding, bünyesinde barındırdığı 10'u aşkın şirket ve markaları ile inşaat, sanayi, giyim, gıda, enerji, günlük kullanım eşyaları vb. sektöründe faaliyetini tüm hızıyla sürdürmektedir...